top of page

Renginiai

Organizuokite savo renginį Parlamento Stebukluose – idealioje vietoje nepamirštamoms šventėms miesto širdyje. Mūsų erdvė talpina iki 100 svečių, puikiai tinka vestuvėms, įmonių renginiams, gimtadieniams ir šventiniams susibūrimams. Mėgaukitės mūsų išskirtiniais maisto ir gėrimų pasirinkimais, pritaikytais tam, kad kiekviena proga būtų unikali. Su galimybe mėgautis garsia muzika visą naktį ir lengvai pasiekiamoje vietoje tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu jūsų renginys garantuotai bus patogus ir neįprastas. 

Susisiekite su mumis ir paverskite savo viziją Stebuklu!

Ačiū, greitu metu susisieksime!

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

VERSLO PIETŪS

Darbo dienomis 11:00 - 14:00
 

„Stebukluose“ verslo pietūs iš naujo apibrėžia pietų pertrauką . Siūloma gurmaniška kelionė už neprilygstamą vertę, čia paragausite subtiliai pagamintų patiekalų. Tai išskirtinis pabėgimas į miesto centre, puikiai tinkantis išrankiems gurmanams.

Mėgaukitės kasdieniais Stebuklų priešpiečiais. Mūsų meniu suteikia jūsų rytams gurmaniškos elegancijos, kurioje rasite nuotaikingos klasikos ir šiuolaikinės kūrybos mišinį. Prisijunkite prie mūsų bet kurią dieną priešpiečių, kurie kiekvieną rytą paverčia ypatinga proga.

BRUNCH KASDIEN!

Darbo dienomis 9:00 - 11:00
Savaitgaliais 9:00 - 14:00

Susisiekite

Adresas

Gynėjų g. 14, 01109 Vilnius

Kontaktai

+37061835131

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Darbo laikas

Prim - Penk

9:00 – 15:00

Šeštadienis

9:00 – 15:00

Sekmadienis

- ilsimės, laukiame jūsų katedroje

bottom of page